ЦСКА 1948 разгроми седмия във Втора лига, скандал прекрати срещата, но съдията размисли и се върна (видео)

Лидерът в Югозападната Трета лига - ЦСКА 1948, разгроми с 3:0 Локомотив (Горна Оряховица) в контрола, която се игра в София.

Червените откриха резултата след гол от дузпа на Гущеров (67), а след него се разписаха Йоан Маринов (85) и Таушанов (90).

След първото попадение на червените срещата бе прекратена за шест минути, тъй като от щаба на гос тите заляха с обидни епитети главния съдия Петър Григоров.Претенциите им бяха, че десетина минути по-рано той не е показал директен червен картон на Петко Петков, който ударил с лакът техен футболист при единоборство.

ЦСКА 1948 - Локомотив (Горна Оряховица)@@@

Това накара Григоров да изгони човек от щаба на Локо ГО, който обаче отказа да напусне скамейката. След 6-минутна разправия реферът прекрати мача, тъй като от щаба на железничарите отказаха да се съобразят с решението на съдията. В крайна сметка страстите утихнаха и проверката се доигра.

Иначе през първата част футболистите на Валентин Илиев бяха малко по-настоятелни, но чистите голови положения пред двете врати липсваха. Най-добрата ситуация за попадение се откри пред Цаковски, но стражът на Локо спаси.

След почивката играта стана по-зрелищна. Така се стигна до 67-ата минута, в която Петко Петков бе съборен в наказателното поле от Мариян Иванов и Григоров отсъди дузпа. Футолистът на гостите получи и директен червен картон, но не стана ясно дали заради нарушението, или заради обидни реплики към съдията.

Зад топката застана Гушеров, коойто без проблем реализира.

Към края на срещата червените отбелязаха още два гола. В 85-ата минута Зюмбулев стреля с глава след центриране от корнер, вратарят на Локо изби, но Йоан Маринов вкарас добавка за 2:0.

Секунди преди да изтече редовното време Маринов пусна великолепно към Таушанов, който с бомбен шут оформи крайното 3:0 за ЦСКА 1948.

ЦСКА 1948 - ЛОКОМОТИВ (ГО) 3:0

1:0 Гущеров 67 д.
2:0 Маринов 85
3:0 Таушанов 90

ЦСКА 1948: 33. Е. Михайлов, 27. Гроздин, 39. Зюмбулев, 25. Петров, 39. Михайлов, 10. Павлов, 29. Христов, 20. Таушанов, 77. Хаджиниколов, 99. Гущеров, 8. Цаковски

Резерви: Маринов, Зоров, Маламов, П. Петков

ЛОКОМОТИВ (ГО): 12. Крушарски, 70. Димитров, 26. М. Иванов, 15. С. Иванов, 2. Николов, 6. Казаков, 20. Идризов, 19. Колев, 77. Куроки, 24. Васев, 9. Седрик Нанителамио

Резерви: 14. Александров, 10.Велков, 11. Вачев, 18. Д.Христов, 17. Головодов, 13. Любомиров