Минимална победа за Турция (видео)

Турция се представи слабо в последните световни квалификации и дори не стигна до бараж, но Мирча Луческу е амбициран да възроди тима. Снощи турците се наложиха с 1:0 над Ейре в Анталия. Гола реализира опитният Мехмет Топал в 52-ата минута.

През целия мача Турция беше отборът, който повече търси победата. До почивката домакините заложиха на далечни удари, най-вече чрез Хакан Чалханоолу.

Малко след началото на второто полувреме Мехмет Топал се промъкна в наказатлелното поле след центриране от корнер и вкара попадението, което донесе победата на турците.

ТУРЦИЯ - ЕЙРЕ 1:0
1:0 М. Топал (52)