Бърза размяна на голове между Украйна и Саудитска Арабия (видео)

Украйна и Саудитска Арабия не успяха да се победят в приятелски мач, игран в Марбейя. Съперниците завършиха 1:1, като Артьом Кравец даде преднина на отбора на Андрий Шевченко в 32-ата минута, а в 38-ата Саед Ал-Мовалад изравни в 38-ата.

Украинците доминираха преди почивката и поведоха заслужено, когато Йевхен Коноплянка центрира в наказателното поле, а Кравец с глава опъна мрежата. Скоро след това обаче Ал-Мувалад се възползва от серия от рикошети и се разписа за 1:1.

След почивката Украйна пропусна доста положения, като най-дейни в това отношение бяха Беседин и Буялский в последните минути.

УКРАЙНА - САУДИТСКА АРАБИЯ 1:1
1:0 А. Кравец (32)
1:1 С. Ал-Мовалад (38)