Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Каляри с важна крачка към спасението

Тимът на Каляри направи важна крачка към спасението от изпадане в италианската Серия "А". Момчетата на Диего Лопес спечелиха с 2:1 гостуването си на последния Беневенто. Победата за "рособлу" дойде с попадения в последните секунди на срещата. Енрико Бриньола даде аванс на домакините в 46-ата минута, а в самия край дойде обратът.

Леонардо Паволети, който записва добър сезон, изравни с глава в последната минута, а в добавеното време Николо Барела изкова победата от дузпа. Халфът стреля вляво, а Кристиан Пуджони закачи леко топката, но тя се спря в мрежата - 2:1 за Каляри, който е на пет точки от червената зона.