Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Сейнт Луис сложи край на победната серия на Александър Георгиев и Рейнджърс

Сейнт Луис Блус сложи край на серията на Ню Йорк Рейнджърс от две поредни победи, след като се наложи с 4:3 след продължение. Брейдън Шен вкара победното попадение за „блусарите“, когато 62 секунди след началото на оувъртайма прати шайбата във вратата на Александър Георгиев. Роденият в Русе вратар на нюйоркчани направи 29 спасявания в третия си пореден мач като титуляр.

Алекс Пиетранджело се отличи с два гола и асистенция за Сейнт Луис. Никита Сошников също се разписа, а Джейк Алън отрази 17 удара. За „блусарите“ това беше трета победа в последните четири мача и тимът се доближи на три точки от Далас и Колорадо в битката за последния уайлд кард за плейофите на Западната Конференция на НХЛ. Лошата новина за Блус беше контузията на Владимир Тарасенко в горната част на мача. Той напусна леда 7:53 минути след началото на първата третина и не се върна в игра до края на мача.

Мика Зибанеджад се разписа два пъти за Ню Йорк Рейнджърс. Матс Цукарело добави едно попадение, а Крис Крийдър направи две асистенции.