Кристъл Палас се вдигна

Кристъл Палас стигна до първи успех в последните осем мача, а трите точки извадиха тима от зоната на изпадащите. Играчите на Рой Ходжсън спечелиха с 2:0 при гостуването си на Хъдърсфийлд, който също е доста близо до опасната зона.

Палас домираше през целия мач, като поведе в 23-ата минута след попадение на Джеймс Томкинс. Той се разписа от близко разстояние, след като защитата на домакините не успя да се справи с ъглов удар. Гостите си осигуриха победата в средата на втората част, когато Йоргенсен спъна Таунзенд и съдията отсъди дузпа, а Миливойевич направи резултата 0:2.

Девет минути преди края Хъдърсфийлд стигна до първия си удар в очертанията на вратата. Това бе изстрел на Ван ла Пара, който бе слаб и не затрудни Хенеси.

ХЪДЪРСФИЙЛД - КРИСТЪЛ ПАЛАС 0:2
0:1 - Томкинс (23)
0:2 - Миливойевич (68-д)