Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Барса губи основен играч за три седмици

Един от най-важните играчи на Барселона ще бъде извън сметките на Ернесто Валверде в следващите три седмици. Серхио Бускетс има фрактура на фаланга на пръст на десния крак, получена при победата с 3:0 срещу Челси на “Камп Ноу” снощи.

29-годишният халф бе титуляр срещу “сините” от Лондон”, но в 61-ата минута бе сменен от Андре Гомеш. Днес той е преминал обстойни изследвания, след които е била поставена диагнозата. Испанският национал отново бе на ниво в халфовата линия на Барса и завърши с 93% успеваемост в подаванията си снощи.

Травмата означава, че Серхио ще пропусне приятелските мачове на националния отбор на Испания, домакинството на Атлетик Билбао, гостуването на Севиля и по всяка вероятност първата четвъртфинална среща в Шампионската лига. Каталунците ще научат съперника си утре.