Бабангида още пронизва вратари из Хасковско - наказа бившия отбор на Христо Стоичков

С гол на Емил Ангелов - Бабангида Хасково 1957 победи като гост Хеброс (Харманли) в двубой от 12-ия кръг на Хасковската областна група. Мачът започна с доминация на гостите, които създадоха още в първите минути две чисти положения. Към края на първото полувреме харманлийци имаха възможност пред вратата на "червено-белите", но пропуснаха. Така на полувремето резултатът остана непроменен - 0:0. През втората част картината бе същата, като Хасково атакуваше, но не успявше да реализира. В 89-ата обаче минута след изпълнение на пряк свободен удар новото попълнение Влади Зафиров свали топката на Бабангида и той засече кълбото неспасяемо във вратата на бившия отбор на Христо Стоичков.

В класирането Хасково заема втора позиция в класирането с актив 26 точки - на една от лидера Герганин извор (Бисер).