100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Дубълът на Лудогорец удари Поморие като гост

Вторият отбор на Лудогорец победи с 1:0 като гост Поморие в последния мач от 20-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение отбеляза Андриан Димитров в 83-ата минута. Преди това поморийци, които играха на стадиона в Несебър, пропуснаха куп изгодни положения. В 89-та минута пък Антон Иванов получи директен червен картон. По този начин двата тима имат актив от по 26 точки и заемат средата на класирането. Лудогорец 2 е осми, докато Поморие е една позиция по-надолу.