Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Шедьовър по бразилски! (видео)

Бразилският нападател Евералдо стана автор на едно от най-красивите попадения по световните футболни терени през отиващата си седмица. В мача от мексиканското първенство между бившия отбор на Роналдиньо Керетаро и Некакса (1:1) Евералдо отбеляза феноменален гол със задна ножица в 78-ата минута.

Бразилецът се бе появил на терена само 5 минути по-рано и спаси Керетаро от поражение, след като в 55-ата минута гостите от Некакса бяха повели в резултата с гол на Виктор Давила.

Насладете се на това магическо изпълнение, което напомня за легендарния гол на именития сънародник на Евералдо - Ривалдо, в мач между отборите на Барселона и Валенсия.