Лудогорец U19 мачка Славия в Елитната (видео)

Лудогорец U19 разгроми гостуващия тим на Славия с 5:0 в мач от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години, пише официалният сайт на "орлите". Момчетата на Юри Васев показаха добър и нападателен футбол. Те доминираха през цялото време на двубоя и редяха атака след атака, като само многобройните им пропуски спасиха гостите от още по-тежко поражение.

Разградчани откриха резултата в 8-ата минута. Ерол Дост проби по фланга и намери добре Андриан Димитров, който реализира за 1:0. В 44-ата минута Красимир Кънчев удвои с глава след ъглов удар. През второто полувреме "орлите" увеличиха оборотите и продължиха да бележат. Отново Кънчев се извиси над всички в 55-ата минута и с глава засече в мрежата центриране на Георги Стоянов за 3:0.

В 67-ата минута самият Стоянов стигна пръв до една отбита от вратаря на Славия топка и вкара четвъртото попадение в срещата. Последният гол реализира Цветослав Петров с хубав удар от границата на наказателното поле.