Вихрен се издъни срещу Септември (Симитли)

Отборите на Вихрен и Септември (Симитли) завършиха наравно 1:1 в мач от 20-ия кръг на Югозападната трета лига на стадиона в Сандански. В 35-тата минута Борислав Хазуров откри резултата в полза на гостите. В последната минута на полувремето домакините изравниха изравниха чрез Кирил Николов. Той е бивш юношески национал и дойде в Сандански през зимната пауза. Домакините играха от 54-тата минута с човек по-малко, след Евелин Георгиев получи втори жълт картон. Гостите от Симитли бяха водени в този мач от изпълнителния си директор Методи Стойнев, тъй като наставникът Спас Стоименов бе наказан за един мач. В класирането Вихрен остава 3-ти с 41 точки, а Септември е на 4-та позиция с актив от 32 точки.