Симоне Индзаги: Лацио навлиза в много важен период (видео)

Симоне Индзаги определи следващия месец пред Лацио като изключително важен за бъдещето на отбора.

"’Орлите", които през седмицата завършиха наравно 2:2 в домакинството си на Динамо (Киев) от турнира Лига Европа, ще гостуват на Каляри в неделния следобед.

Преди това Лацио допусна два негативни резултата, отстъпвайки от Ювентус с 1:0 в шампионата и отпадайки от турнира за Купата на Италия от Милан след изпълнение на дузпи.

“Това е много важен период от нашия сезон. Предстоят ни три много значими срещи срещу Каляри, Динамо (Киев) и Болоня.

Изиграхме много силно пълно полувреме срещу Динамо и трябваше да направим нещо повече след почивката. Срещу Юве и Милан също играхме добре, но резултатите не се развиха добре за нас’’, започна Индзаги.

“Сега нашето внимание трябва да бъде насочено към Каляри. Ще се нуждаем от много силно представяне срещу отбор, който се намира в добра форма. Каляри имаше повече време да се подготви за срещата, отколкото ние. Ще трябва да дадем 120% от себе си, за да постигнем добър резултат.

Марко Пароло и Луис Алберто ще играят утре, тъй като почиваха в четвъртък. Засега няма как да използваме Сергей Милинкович-Савич, Луис Алберто и Фелипе Андерсон по едно и също време, тъй като губим баланс в играта си. Това е моето решение”, завърши натавникът на “орлите”.