Японец се развихри в Горна Оряховица

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) победи с 3:0 Созопол в мач от 20-ия кръг на Втора лига. Успехът дойде през втората част, когато паднаха и трите попадения в срещата. В 48-ата минута Кристиян Димитров откри резултата, а в самия край на на мача дойдоха още две попадения. Техен автор бе японецът Кокен Куроки. Атакуващият халф се появи на терена като резерва, но в 85-ата и 86-ата минути подпечата успеха на тима на Александър Димитров.

В класирането Локомотив остава на седма позиция в класирането с актив от 29 точки. Созопол от своя страна е на предпоследно място в подреждането с 14 точки и изпадането от професионалния ни футбол изглежда все по-близо.