Хубчев титуляр, Лариса допусна обрат за минути

Българският защитник Христофор Хубчев започна като титуляр и игра почти цял мач при гостуването на Ларис на Левадиакос в мач от двадесет и четвъртия кръг на гръцкото първенство. Юношата на Левски и съотборниците му обаче отстъпиха с 1:2, записвайки единадесетата си загуба за сезона.

Хубчев попадна в стартовите единадесет на своя отбор и игра 82 минути, след което бе заменен от Василиос Ренцас. Лариса поведе в резултата с гол на Санди Кризман в 43-ата минута, но допусна обрат за няколко минути след попадения на Чумбиньо (60’) и Марко Марковски (63’).

Отборът на Хубчев е на дванадесето място в Супер Лигата на Гърция.