Александър Димитров: Локо (ГО) все още не е на нужното ниво

Наставникът на Локомотив (Горна Оряховица) Александър Димитров беше разочарован от първото полувреме при поражението с 0:1 от Царско село.

"Аз мисля, че си разделихме по едно полувреме. За съжаление получихме гол от статично положение. Второто полувреме променихме малко нашия облик, започнахме да играем футбол, но това не ни достигна. Честитя на тима на Царско село. Ние имаме още много да работим. Нашите пропуски се оказаха решаващи. Не е срамно, тъй като Царско село, Ботев (Враца) и Локомотив (София), са трите лидери във Втора лига. Ние не дойдохме в София за загуба. Имахме нагласа да победим. Затова се готвехме през седмицата. На този етап Локомотив (Горна Оряховица) не е на нужното ниво като клуб, както бих искал да бъде, въпреки че всички се стараят в клуба. Трябва да изградим и облик, ако бяхме го направили, през първото полувреме нямаше да изглеждаме така", сподели Димитров пред Sportal.bg.