Царско село удари Локо (ГО)

Отборът на Царско село постигна много труден успех с 1:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в мач от 19-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение беше дело на защитника Тейнур Марем, който се разписа в 17-ата минута. Бранителят откри головата си сметка за "царете", след като беше точен при разбъркване от статично положение. Преди това няколко футболисти се разминаха в наказателното поле.

Царско село - Локомотив(Горна Оряховица)@@@Тимът на Веселин Великов надигра категорично през първото полувреме гостите, но няколко пропуски попречиха на отбора да удвои преди почивката.

Царско село - Локомотив(Горна Оряховица)@@@През втората част играчите на Александър Димитров обаче бяха близо до изравняването. Късметът обаче беше на страната на Царско село, който записа четвърти пореден успех във Втора лига и втори пореден през 2018 година.

Царско село - Локомотив(Горна Оряховица)@@@Победата е общо 12-та за този сезон за Царско село, като футболистите на Великов отговориха на обрата на лидера Ботев (Враца) срещу Черноморец (Балчик) с 3:2. Царско село се изравни с врачани, като двата тима имат 41 точки.
Царско село - Локомотив(Горна Оряховица)@@@"Железничарите" останаха на седмо място с 26 точки.