Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Несебър удари дубъла на Лудогорец с късни попадения

Отборът на Несебър победи с 2:0 като гост дубъла на Лудогорец в мач от 19-ия кръг на Втора лига. След нулева първа част тимът от черноморието стигна до успеха с две късни попадения. Джунейт Али откри резултата в 77-ата минута, а пет минути по-късно Трайо Грозев удвои и подпечата успеха на тима си.

С успеха си днес Несебър събра 29 точки и за момента заема четвърта позиция. Утре обаче може да я загуби, ако Ботев (Гълъбово) или Монтана запишат победи. Вторият тим на “орлите” пък е на десето място с актив от 23 точки.

Снимка: kotasport