Първите думи на Попов след силния дебют и гола

Българският нападател Ивелин Попов реализира красиво попадение в официалния си дебют за Рубин, но това се оказа недостатъчно и казанци стигнаха само до 1:1 с Анжи в първия мач от пролетния полусезон в руската Премиер Лига. Попето бе точен в 37-ата минута, а домакините изравниха с гол в 91-ата минута на появилия се на терена секунди по-рано Хуан Лескано.

“Моят гол? Със съотборниците много ги отработваме тези движения. Като изключим първите 10-15 минути, владеехме инициативата през първото полувреме. Подберьозкин (от Рубин - б.р.) имаше шанс за гол, но не успя да реализира”, сподели на почивката пред “Наш футбол” Попов.