Тодор Скримов MVP на кръга в Русия

Националът Тодор Скримов бе избран за MVP на 25-ия кръг в Суперлигата на Русия в класацията на авторитетното издание “Бизнес-Online”.

Българският посрещач за трети път попада в Идиалния отбор на кръга и за втори е избран за MVP от началото на сезона.
Фантастичен Тодор Скримов срази Локомотив (Новосибирск) на Пламен Константинов
Волейболистът на Нова (Новокуйбишевск) заби 22 точки (3 аса, 1 блок, 56% ефективност в атака - 16 точки от 32 атаки, 30% перфектно и 52% позитивно посрещане)  на мача в Самара, в който Нова победи водения от селекционера на националния отбор на България Пламен Константинов Локомотив (Новосибирск) с 3:1 (25:22, 19:25, 25:23, 25:20).

Успехът бе изключително важен за Скримов и съотборниците му от Нова, които с тази победа се изкачиха на 8-о място, което им дава право на участие в плейофите.
Фантастичен Тодор Скримов срази Локомотив (Новосибирск) на Пламен Константинов@@@
“След рецидив на контузия в рамото на Тодор Скримов бе дадена триседмична почивка в началото на януари. Главният треньор на Нова Константин Брянский дълго и търпеливо чакаше българския легионер и само епизодично го пускаше в игра в двубоите срещу фаворитите. Когато настъпи часът “Х”, Скримов бе готов. Преди всичко, 28-годишният Скримов посрещаше най-добре от всички играчи на Нова в този мач, а два негови аса още в първата част при 17717 позволиха на Нова да спечели първия гейм и да се бори за победата”, написа “Бизнес-Online”.