Юношите на Лудогорец победиха за втори път ЦСКА-София (видео)

Юношите старша възраст на Лудогорец победиха ЦСКА-София с 2:1 в първия си мач от пролетния полусезон. Срещата се състоя в Разград.

Домакините поведоха в 13-та минута чрез Адриан Димитров, "червените" изравниха в 29-та след гол на Иван Митрев, а в 74-та минута Георги Стоянов донесе победата за "орлите" в 75-ата минута.

Съставът на Лудогорец: Дамян Дамянов, Николай Томов, Георги Вълчев, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Ерол Дост, Иван Йорданов, Хюсеин Хюсеин, Цветослав Петров, Мартин Милков, Андриан Димитров (Димитър Митков, Георги Стоянов, Станислав Вълчев, Кристиян Кънчев).

Съставът на ЦСКА-София: Борис Груев (в), Георги Костов, Никола Борисов, Валентин Антов (к), Адриан Гиргинов, Емануил Личев, Петър Петров, Даниел Йорданов, Иван Митрев, Божидар Чуканов, Радослав Живков

Резерви: Илия Шаламанов (в), Милен Манчев, Джулио Чарлов, Александър Иванов, Любослав Златков, Радослав Илиев, Борислав Будинов