100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Живко Желев: Нямаше ни 10 минути на терена

Наставникът на Литекс Живко Желев съжали след загубата с 0:1 от Царско село. Той подчерта, че "оранжевите" са отсъствали от терена в началните минути на срещата.

"Не съм доволен от резултата, не влязохме добре в мача, проспахме първите 6-7 минути, удариха ни греда, допуснахме гол, после вече търсихме да се върнем в мача, дори да победим. Има обаче неумение пред гола. Двете грешки бяха индивидуални, няма да посочвам на кои бяха.

Не може да си позволиш 10 минути да те няма на терена или да не си концентриран. Получаваш гол и не го връщаш. Много добре знам, че трябва да си концентриран в мачовете от първата минута до последната. Старахме се, но загубихме след една не лоша игра с 0:1.

Доволен съм от показания характер след гола. Търсихме до края да се върнем в срещата. Всеки се вложи максимално. Имам забележка към смените, с изключение на Методи, който влезе в края. Очаквах повече от другите смени.

Не мисля, че сме застрашени от изпадане. Практиваме по-техничен футбол, тежкият терен ни попречи и помогна на Царско село, които са по-здрави физически", каза Желев след двубоя в Ловеч.