Младен Додич: Трудна, но сладка победа

Отборът на Локомотив (София) постигна много труден успех с 1:0 над Оборище (Панагюрище) при подновяването на шампионата във Втора лига. Единственото попадение отбеляза Евертон Джилио Том, който се разписа с глава в 81-та минута. Старши треньорът на “железничарите” Младен Додич остана доволен от представянето на отбора си и отдаде заслуженото на Александър Бранеков, който игра с контузия в коляното.

“Винаги е трудно в първия кръг след подготовка. Очаквахме противникът да играе по-защитно и да затваря празните пространства. През първото полувреме те не ни оставиха много празни пространства, които да използваме. През втората част обаче играхме по-добре. Противникът имаше едно добро положение за гол. Доволен съм от представянето ни в защита. Днес имахме трима нови футболисти в отбрана. Трябва обаче да бъдем по-настоятелни в атака. Бранеков има хроничен проблем в коляното, но той е главна фигура за нашия отбор и днес стисна зъби. Доволен съм как функционираше защитата ни днес. Надявам се да няма контузии в отбора. Честитя на всички футболисти и целия клуб тази трудна, но сладка победа”, завърши Младен Додич.Локомотив София - Оборище@@@