Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Том: Целим се в тройката (видео)

Днес Локомотив (София) постигна много труден успех с 1:0 над Оборище (Панагюрище) при подновяването на Втора лига. Единственото попадение отбеляза Евертон Джилио Том, който реализира попадение с глава в 81-ата минута.
Локомотив София - Оборище
Ето какво каза полузащитникът на столичните “железничари” след края на срещата:

“Важно беше да вкарам гол. Много съм щастлив, най-вече от това, че запознахме с трите точки. Видях, че топката мина голлинията. Това видя е съдията, което очначава, че е гол. Трябва да отдадем заслуженото на вратаря на противника, който направи уникален мач. Спаси дузпа и едно мое положение във втората минута. Като не вкараш бърз гол, мачът става все по-труден. Очакваме отборите, които играят срещу нас, да са наредени отзад и да действат на контраатака. Мачът се играе 90 минути и съм щастлив, че спечелихме. Виждам Локомотив поне в тройката. Това е целта пред нашия отбор и минимумът, който искаме. Влезем ли в тройката, ще мислим за първото място”, завърши Том.

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg