Отборът на Страхил Попов загуби от приятната изненада в Турция (видео)

Българският национал Страхил Попов за пореден път записа пълни 90 минути за Касъмпаша, но отборът му не можа да си тръгне поне с точка от гостуването на Кайзериспор. Тимът на бившия защитник на Литекс отстъпи с 2:3 и сложи край на серията си от три мача без загуба в турското първенство.

Поражението остави Касъмпаша на 10-о място с 29 точки, а Кайзериспор, който се представя много над очакванията, заема заема петата позиция и има само с 3 точки по-малко от третия Фенербахче.

Мбайе Диане изведе отбора на Попов напред още във 2-ата минута, но Дениз Тюрюч изравни в средата на полувремето. След почивката Кайзериспор вкара два гола в рамките на 4 минути чрез Стефан Баджи и Умют Бюлут от дузпа, а Трезеге върна едно попадение в добавеното време, също от бялата точка.

Лидер в Сюпер лиг е Галатасарай с 47 точки, пред Истанбул Башакшехир с 46 и мач по-малко.