Фалстарт за ЦСКА 1948 в Трета лига (видео+галерия)

Отборът на Беласица отново спря ЦСКА 1948. Комитите завършиха 1:1 с лидера в Югозападна Трета лига. Попаденията в срещата паднаха през втората част. "Червените" откриха, след като Александър Смилков си вкара автогол, а в герой за домакините се превърна капитанът Любомир Граминов.

Водачът в класирането изигра изключително слаб двубой на стадиона в Коларево. Тимът на Валентин Илиев рядко създаваше добри атаки, като по-чистите ситуации бяха пред вратата на Емил Михайлов, който в днешната среща бе най-добрият футболист в състава, спасявайки няколко много сериозни положения.
Беласица - ЦСКА 1948
През първите 20 минута играчите на Валентин Илиев бяха по-активният отбор, но в 27-ата минута халфът на домакините Ивайло Самарджиев бе близо до първия гол в срещата. Младият футболист стреля мощно от дистанция, но кълбото срещна горната греда.

В 39-ата минута Михаил Георгиев от състава на ЦСКА 1948 се озова на добра позиция, халфът пробва техничен изстрел, но топката мина на сантиметри от целта.

В първите секунди на втората част Беласица отново бе близо до първия гол, но първо Васил Тачев, а после и Валентин Костов не успяха да накажат “червената” защита. В 49-ата минута Андон Гущеров стреля с глава, но опитът му не затрудни Кирил Георгиев.

В 63-ата минута футболистите на ЦСКА 1948 откриха резултата. Петко Петков засече центриране с глава, кълбото се удари в Александър Смилков и влезе в мрежата на домакините.
В 74-ата минута капитанът на Бела Любомир Граминов донесе огромна радост на феновете на тима. Той вкара много красив гол с глава, засичайки центриране на Смилков. В 80-ата минута Запро Динев направи невероятен пробив, тръгна от центъра на терена, навърза бранителите на гостите, след което се озова сам срещу Михайлов, но опитният страж се справи със ситуацията.

В последните минути на срещата не се случи нищо сериозно пред една от двете врати и логично срещата завърши без нови голове.
Беласица - ЦСКА 1948 1:1