Достойно за "Оскар"! (видео)

Уругвайският нападател на Барселона Луис Суарес стана обект на подигравки от страна на феновете на Реал Мадрид със свое “гмуркане” в наказателното поле на Челси в мача между “сините” от Лондон и “лос кулес” в Шампионската лига на "Стамфорд Бридж" вчера (1:1).

“Деветката” на Барса падна след съприкосновение между собствените си два крака и претендираше, че срещу него е било извършено нарушение. Това се случи броени минути след изравнителния гол на Лионел Меси (75), който четвърт час преди края наказа груба грешка в отбраната на Челси, след като Вилиан (62) бе извел домакините напред в резултата малко по-рано.

Facebook групите на фенове на Реал Мадрид не пропуснаха да се присмеят на Суарес, а не подминаха и преиграването на френския защитник на Барса Самюел Юмтити в друга ситуация от същия мач.