Волейболистите на Ихтиман с трета победа на Запад във Висшата лига

Ботев (Ихтиман) надигра като гост Изгрев (Ябланица) с 3:2 гейма, в мач от единадесетия кръг на предварителна група А от първенството във Висшата лига при мъжете. С това волейболистите, водени от Петко Карабонев записаха трети успех досега и от последна позиция се изкачиха на пето място във временното класиране, с шест загуби и 7 точки.

Лидер продължава да е Ботев (Луковит), който победи като домакин Славия с 3:0 гейма. С това представителите на Луковит са първенец с девет победи, една загуба и актив от 26 точки. Поражението на „белите“ пък бе седмо, като с два успеха те се смъкнаха на последното седмо място в класирането.Втора и трета позиция продължават без промяна да се заемат от Звездец (Горна малина), който има отложен мач в този кръг и Сливнишки герой, който почиваше.

Програма, резултати и временно класиране в група А (Запад) вижте тук.