Киелини рискува наказание по запис (видео)

Опитният защитник на Ювентус Джорджо Киелини ще бъде разследван за удар без топка в лицето на Андреа Белоти по време на неделното дерби с Торино. Става дума за ситуацията от 58-ата минута, когато националът влезе в единоборство с нападателя на съперника и го удари.

По време на срещата остана впечатление, че никой от реферите не видя ситуацията и затова тя не беше разглеждана от ВАР. Тя беше запечатана само от камерите на Sky Sport Italia.

Сега въпросът е дали Киелини е действал с умисъл, или не. Важно е и какво пише в доклада на арбитъра Даниеле Орсато.

Шампионите спечелиха с 1:0 след попадение на Алекс Сандро през първото полувреме.