Киево се върна на победния път

Отборът на Киево се отдалечи от зоната на изпадащите след победа у дома с 2:1 над Каляри в двубой от 25-ия кръг на Серия А.

"Летящите магаренца" сe приближиха до първи успех след четири поредни загуби в рамките на две минути в края на второто полувреме.

Първо Емануеле Джакерини откри в 74-ата минута, а само 120 секунди по-късно Роберто Инглезе удвои. Гостите от Каляри нямаха намерение да се предават. В 82-ата минута Роберто Паволети намали и върна надеждите за нещо повече от почетна загуба.

Така тимът от Верона събра 25 точки, колкото има и Каляри, и двата тима делят 14-ата позиция във временното класиране.