Над 200 зрители видяха два червени картона в последната контрола на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 завърши 0:0 последната си контрола преди старта на шампионата. „Червените“ и Септември не успяха да си вкарат гол в Симитли. Над 200 зрители видяха здрав футбол, два червени картона и малко голови положения.

ЦСКА 1948 можеше да открие още в 12-ата минута. След центриране от корнер и меле Котев стреля опасно, вратарят едва изби, а после защитник успя да изчисти пред голлинията.

До края на полувремето нямаше нови чисти ситуации, въпреки че гостите пробваха какво ли не в атака.

След почивката играта живна. Първо Цаковски не успя да намери добре оставения сам срещу вратаря Калоян Стефанов. После отново Цаковски измъкна топката от стража на домакините, но се засуети и топката му беше отнета.

Най-чистото положение след почивката дойде в самия край. Йоан Маринов получи непокрит на 10 метра пред вратата, но стреля от въздуха в аут.

Съдията показа два червени картона на Септември. По договорка обаче изгонените футболисти бяха заменени. Иначе домакините не застрашиха нито веднъж вратарите на ЦСКА 1948.

ЦСКА: Ем. Михайлов (46 – Пангев),  Кр. Михайлов, Котев, Зюмбулев, Атанасов (68 - Гроздин), Васев, Христов (76 - Маламов), Гущеров (71-Павлов), Цаковски (66 - Маринов), Хаджиниколов (57 – Таушанов), Стефанов

снимка: cska1948.bg