Митрев: ЦСКА вкара два-три гола с късмет и шанс, не съм недоволен

Наставникът на Верея Благо Митрев обяви, че не е недоволен от играта на неговия отбор, въпреки че той загуби с 0:5 домакинството си на ЦСКА-София.

“Тежък мач като резултат, но като игра не мога да не съм доволен. ЦСКА вкара 2-3 гола с късмет и шанс, а ние нямахме късмет. Те имат добри футболисти, индивидуалностите им решиха мача. Имаме доста нови футболисти, ще ни бъде трудно, но с мачовете ще бъдем добре.

Имахме няколко положения, ако бяхме изиграли по-добре последния пас, щяхме да имаме по-добър резултат.

Респект и уважение има към футболистите на ЦСКА, но никаква уплаха. Имаме доста опитни футболисти.

Като цяло започнахме добре, но ни вкараха гол без положение още във втората минута. В началото на второто полувреме натиснахме, но един трети гол, който стана малко случайно, още повече ни прекърши. Мисля, че имаме сили да се противопоставим на силните отбори.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg

Позитивното е, че физически сме готови. Когато първенството навлезе в друга фаза, ще сме конкурентоспособни. Шестицата остава цел, но това е въпрос на шанс, късмет и работа.

Нищо не е станало, загубили сме един мач. Надявам се следващата среща да е по-добра за нас”, пожела си Митрев.