Херо: Дузпата пречупи мача! Личи си, че италианското първенство тече

Наставникът на Лудогорец заяви, че дузпата за 0:2 е пречупила тима му в срещата с Милан. Херо се опита да приеме философски поражението с 0:3 от италианците.

"Като че ли има нотка на неудовлетвореност у нас, допуснахме липса на коцентрация, при дузпата беше излишно нарушението, защото нямаше шанс нападателят да вкара гол оттам. Трябва обаче да гледаме трезво на нещата. В края допуснахме трети гол отново след грешка.

Нямаме игрови ритъм, при италианците първенството тече, това си личи. От първата минута играехме преса в противниковата половина, не се страхувахме. Развитието не предполагаше такъв краен резултат. Милан игра рационално, оползотвори всичко. Ако можех да върна времето назад, не бих допуснал този гол в 45-ата минута и тази дузпа. Излишна дузпа, тя пречупи мача. В този момент стояхме добре на терена. В Италия ще излезем за чест, длъжни сме, ще играем съвсем сериозно и отговорно", каза бившият национален селекционер след срещата от Лига Европа в Разград.