Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Созопол вкара 4 гола на аматьорите от Гигант (Съединение)

Закъсалият във Втора лига отбор на Созопол разгроми с 4:1 аматьорите от Гигант (Съединение) в контролна среща. Домакините, които обновиха отбора си за пролетта, откриха резултата още в 7-ата минута. Мартин Газиев центрира от фаул, 19-годишният защитник Иван Стоянов скочи и заблуди вратаря на гостите, който не успя да спре топката- 1:0. 4 минути по-късно Теодор Стефанов вкара с глава за 2:0, а Иван Стоянов отбеляза отличния си мач с гол за 3:0, засичайки топката с глава след ново центриране на Газиев. Теодор Стефанов вкара четвъртото попадение с бомбен удар в 45-ата минута.

Намиращите се на дъното в Югоизточната Трета лига гости имаха късмета да се отърват при още поне четири ситуации. И вместо да пуснат още голове, те върнаха едно попадение чрез ветерана Александър Стойчев 10 минути преди края.