Струмска слава зае трето място на "Петричка пролет"

Мачът между отборите на Струмска слава (Радомир) и Свобода (Пещера) се игра на стадиона в Коларово и завърши с 3:1 в полза на тима от Радомир. През първата част на срещата имаше повече интересни моменти на терена.

Първият гол бе реализиран в 6-та минута след отлично центриране на Окечукво и колумбиецът Мануел Гонзалес отбеляза красиво попадение, с което задоволи вкуса на зрителите. В 29-ата минута Веселин Отман прехвърли майсторски от 30 метра вратаря на Славата и топката се спря в мрежата за 1:1. Две минути преди края на първото полувреме Окечукво центрира високо в наказателното поле на Свобода и там с глава Кристиян Тасев едва не скъса мрежата от близо за 2:1.

След почивката по-добрият отбор на терена бе този на Струмска слава. В 70-та минута Стоян Георгиев от десетина метра изпрати топката в мрежата зад стража на Славата за 3:1. С тази победа отборът на Струмска слава зае трето място в крайното класиране на турнира "Петричка пролет", а Пещера остава четвърти. В четвъртък от 14:00 часа на стадиона в Коларово ще се играе финалният мач между отборите на Кариана (Ерден) и Миньор (Перник).