Поморие прегази Черноморец (Балчик)

Отборът на Поморие отнесе Черноморец (Балчик) с 5:1 в контролна среща. Въпреки победата обаче, старши треньорът на поморийци Веселин Бранимиров не беше доволен от показаното на терена.
В отбора на Поморие предишните две седмици бяха доста трудни, тъй като голяма част от играчите бяха повалени от грипа, който върлуваше по Черноморието.

Защитникът Георги Петков откри резултата в 21-ата минута, след като се разписа с крак при добавка и центриране от корнер. Михаел Орачев покачи на 2:0 минута преди края на първата част, след като с отсечен удар от десетина метра не остави шанс на вратаря на гостите.

Бекир Расим увеличи преднината на Поморие на 3:0 в 63-ата минута, но гостите върнаха едно попадение след пет минути. В 82-ата минута Борис Тютюков отново направи разликата от три гола, регистрирайки за 4:1. Крайното 5:1 оформи Ахмед Ахмедов в 89-ата минута.

"Има още какво да работим. Въпреки убедителния резултат, не съм доволен от играта на нашия отбор. Хубавото е, че побеждаваме във втори пореден мач и бележим голове. А също така и различни хора вкараха, което означава, че не сме зависими от един нападател", каза Веско Бранимиров.