Клоп обвини реферите след 2:2 с Тотнъм

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп критикува реферите след равенството 2:2 с Тотнъм на "Анфийлд" от 26-ия кръг на Премиър лийг. Според германеца съдиите са повлияли на резултата, то той отдаде и дължимото на съперника.

"И двата отбора търсеха победата, но на резултата се отразиха решенията на страничния съдия. Трябва да се примирим с това. При първата дузпа имаше чиста засада преди нарушението. При втората дузпа Ван Дайк докосна Ламела, който търсеше това докосване.

През първото полувреме пък имаше жестоки нарушения, но реферите ги подминаваха. Съдията искаше да е център на вниманието и му се получи. Нивото на Тотнъм е много високо и затова не можехме да контролираме мача през всичките 90 минути", каза Клоп.