Нова загуба за Жоро Костадинов и компания (видео)

Пореден разочароващ мач изиграха Георги Костадинов и неговите съотборници от Макаби (Хайфа). "Зелените" отстъпиха с 1:3 при визитата си на Бейтар (Йерусалим), въпреки че първи стигнаха до гол. След днешното поражение тимът на Фред Рутен заема 10-о място в класирането с 21 точки.

В началото футболистите на Бейтар пропуснаха дузпа, а в 35-ата минута Мизрахи откри за гостите след удар от границата на наказателното поле. В самия край на полувремето обаче Варен изравни след центриране от десния фланг.

Втората част премина при надмощие на домакините, които миналото лято бяха елиминирани от Ботев (Пловдив) в Лига Европа. Сабо се разписа за 2:1 в 52-ата минута, след като преодоля почти целия терен, а в 69-ата Итай сложи точка на спора.

БЕЙТАР (ЙЕРУСАЛИМ) - МАКАБИ (ХАЙФА) 3:1