Реми на "Олимпийския стадион" в Берлин

Отборите на Херта (Берлин) и Хофенхайм направиха 1:1 в среща от 21-ия кръг на Бундеслигата. Андрей Крамарич откри за гостите в 39-ата минута от дузпа. Саломон Калу изравни в 58-ата. Хофе е девети с равен брой победи, равенства и загуби - по 7. Херта е с точка по-малко и с позиция по-надолу.

Домакините така и не успяха да създадат голова възможност през първата част. В края на полувремето гостите от Зинсхайм взеха аванс след изпълнение от дузпа. В 39-ата минута Андрей Крамарич реализира от бялата точка след нарушение срещу Нико Шулц. До края на полувремето Хофе изпусна да вкара и втори гол.

В 58-ата "Старата госпожа" изравни. След центриране отдясно Саломон Калу изпревари своя пазач и се разписа с глава от десет метра - 1:1. До края на двубоя двата тима не създадоха сериозни проблеми на двамата вратари.