Делио Роси: През първото полувреме не направихме нищо, новите са добри

Старши треньорът на Левски Делио Роси не беше доволен от играта на отбора през първото полувреме на контролата срещу австрийския Флоридсдорфер АК. "Сините" допуснаха ранен гол, но след почивката вкараха три безответни попадения и изпуснаха дузпа за успеха с 3:1.
Първа пресконференция на Делио Роси за 2018 година
"Първото полувреме не играехме добре, липсваше свежест, просто нищо не направихме. Второто играхме добре, контролирахме мача, не дадохме никакви възможности на съперника пред нашата врата, вкарахме три гола. В момента сме в период на подготовка, тренираме за кондиция, не сме така свежи, има умора. Но вече навлизаме във втората фаза на подготовката, в която ще работим за скорост, за точност. В този лагер се опитваме да вложим нови елементи в начина на игра, освен физическата подготовка. От новите днес исках да видя в каква форма са. Естествено ще им трябва време за интеграция. Мисля, че са добри футболисти и ще ни бъдат полезни", коментира Роси.