Смях! Бразилец засенчи Симоне Дзадза с изпълнение на дузпа (видео)

Помните ли дузпата, изпълнена от Симоне Дзадза в 1/4-финалния мач от Евро 2016 между Италия и Германия? Е, бразилецът Додо от втородивизионния турски тим Гиресунспор хвърли ръкавицата на Дзадза и сътвори още "по-виртуозно” изпълнение от бялата точка. Това се случи по време на първия 1/4-финален мач от турнира за Купата на Турция между домакините от Гиресунспор и гранда Фенербахче.

След като в 26-ата минута Мехмет Топал бе дал аванс на Фенербахче в резултата, в 53-ата минута Додо получи идеален шанс да изравни, но впечатляващата му “засилка” бе последвана от още “по-фамозен” изстрел…

Домакините все пак изравниха в 73-ата минута с гол на сънародника на Додо - Кариока, но в четвъртата минута на добавеното време друг бразилец - Фернандао, донесе победата на Фенербахче с 2:1.