Струмска слава разгроми Беласица

Струмска слава победи Беласица с 4:0 в Първомай в мача на откриването на футболния турнир Петричка пролет. През първата част на срещата головете за отбора на Славата отбелязаха Ивайло Стоянов в 32-ра и Стоян Георгиев в 40-та минути.

След почивката темпото на игра спадна чувствително, като може би своето негативно отражение даде и доста топлото време. В 75-ата минута Калоян Евгениев направи резултата класически - 3:0, а в 80-ата Христо Младенов оформи крайното 4:0.

Следващият мач от турнира е в четвъртък от 14.30 часа на стадиона в Първомай между Миньор Перник и македонския Беласица Струмица.