Лидерът в Северозападната Трета лига падна от Чавдар (Етрополе)

Отборът на Кариана загуби с 2:3 от Чавдар (Етрополе) в контролна среща играна на терена с изкуствена настилка в село Ерден. Домакините откриха резултата още в 4-ата мин., когато Николай Николов завърши многоходова комбинация. Симеон Вешев изравни в 8-ата мин., след атака през центъра. Три минути преди почивката отново Вешев се разписа след центриране от дясно. Гостите, които заемат 11-то място в Югозападната Терта лига, вкараха третия си гол в 67-ата мин. Защитата на карианци сгреши и Николай Ботев се възползва от подаръка. Четири минути по-късно Йордан Тодоров намали след удар с левачката от границата на пеналта.

След мача футболистите на Кариана заминаха на лагер в Сандански, където ще се готвят до 10 февруари.