Педро Еуженио неудържим при победа на Берое в Турция

Берое победи петия в украинското първенство Верес с 2:1 в последната си контрола от лагера в Белек, Турция.

Украинците поведоха в 17-ата минута, когато Денис Кожанов вкара от фаул след грешка на старозагорския страж, но Берое игра по-добре през втората част и обърна развоя на мача с два гола на Педро Еуженио в рамките на 4 минути.

В 69-ата минута халфът изравни с хубав фалцов удар в горния ляв ъгъл, а в 73-а минута отново той получи пас от Мартин Райнов и с шут от движение оформи крайното 2:1 за Берое.

БЕРОЕ (СТАРА ЗАГОРА) – ВЕРЕЯ (РОВНО) 2:1