Царско село изпусна тима на Никола Спасов в първата си контрола в Турция

Единият от лидерите във Втора лига - Царско село завърши 2:2 с казахстанския Къйзъл-Жар в първата си контрола по време на лагера в Анталия. Любопитен е фактът, че само допреди месец наставник на българския тим бе Никола Спасов, който в момента е начело на днешния съперник на "царете". Играчите на Веселин Великов могат да съжаляват, че не стигнаха до успеха, тъй като през първата част имаха повече положения за гол.

Резултатът бе открит от Георги Минчев в 38-ата минута. В самия край на първото полувреме казахстанците изравниха, но в средата на втората част Симеон Ганчев даде нова преднина на българите. Десетина минути преди края обаче Къйзъл-Жар стигна до равенството.

Следващата проверка на Царско село е на 1 февруари срeщу тима на Трепча от Косово.