Бербо "преподавал" на младежите, Керала записа победа без него

Българският нападател на Керала Бластърс Димитър Бербатов не игра при домакинската победа с 2:1 над Делхи Динамос днес в мач от поредния кръг на индийското първенство. Гостите водеха след първото полувреме, но след почивката “жълтата армия” извоюва трите точки.

След мача наставникът Дейвид Джеймс отговори на въпрос за Бербо. “Не сме го забравили. Зная, че не е играл. Днес тренира с по-младата група. Казаха ми, че е бил наистина впечатляващ. Наистина е важно да си част от колектива, а не само да показваш футболни умения”, сподели бившият вратар на Манчестър Сити.