Монтана не загуби oт четвъртия в Русия

Монтана започна с престижно равенство серията от контролни срещи на лагера в Алания. Воденият от треньора Ферарио Спасов тим направи 2:2 с четвъртия в руската Висша лига Краснодар.

Монтанци изиграха много добро първо полувреме, през което доминираха и вкара два безответни гола. Най-напред в 20-aта мин. Борислав Балджийски се разписа след асистенция на Иван Коконов. Пет минути по-късно Коконов удвои, като последният пас бе на Атанас Илиев. Илиев пък нацели гредата в 80-та мин. Две по-рано Краснодар вкара гол от дузпа, а в добавеното време стигна и до изравнително попадение.

Монтана: Марин Орлинов, Даниел Георгиев, Иван Михов (62-Стефан Цонков), Тодор Колев (46-Християн Илиев), Кристиян Димитров, Владимир Айтов (46-Сава Савов), Сергей Георгиев (46-Борислав Дамянов), Йордан Йорданов (67-Даниел Васев), Атанас Илиев, Борислав Балджийски (56-Айкут Рамадан), Иван Коконов (46-Александър Манолов).