Славия спечели за първи път в Анталия (видео)

Славия постигна първа победа в контролните си мачове по време на лагера в Анталия. "Белите" спечелиха с 1:0 срещу Нефтчи Баку, който се намира на пето място в шампионата на Азербайджан.

Преди почивката Милчо Ангелов и Тони Иванов от добри позиции в наказателното поле не успяха да се разпишат в полза на Славия. Игралият отново като десен защитник Славчо Шоколаров неочаквано получи червен картон от главния съдия.

Вратарят на "белите" Антонис Стериакис получи контузия в глезена след сблъсък с противников футболист и беше заменен принудително от опитния Георги Петков.

Голът на победата падна в 62-ата минута и беше реализиран от Милчо Ангелов. Това е дебют за него като титуляр за Славия, а попадението му е първо с екипа на столичани.

След почивката старши треньорът Златомир Загорчич пусна в игра всички налични футболисти, а в проверката не взе участие новото попълнение Цветелин Чунчуков.

Следващата контрола на Славия в Анталия е в неделя. Съперник на "белите" ще бъде съставът на Халадаш (Унгария).

Стартов състав на Славия: Антонис Стериакис, Славчо Шоколаров, Андреа Христов, Стефан Велков, Абуд Омар, Стефан Велев, Тони Иванов, Иван Минчев, Галин Иванов, Янис Карабельов, Милчо Ангелов.