Витоша продължава с победите на "Балчик Къп"

Отборът на Витоша (Бистрица) записа втори пореден успех на зимния футболен турнир "Балчик Къп". Бистричани се наложиха с 2:0 над лидера в Североизточната Трета лига Добруджа.
И двете попадения в срещата паднаха през втората част. Завърналият се от Оборище (Панагюрище), където игра като преотстъпен през есента, Лъчезар Котев откри резултата в 66-ата минута, а в 78-ата Ивайло Лазаров наказа бившия си клуб и оформи крайния резултат.
На старта на турнира Витоша победи със същия резултат и домакините от Черноморец (Балчик), като и двата гола бяха дело на нападателя Григор Долапчиев.