Черно море и Тирана не се победиха в контрола (видео)

Отборите на Черно море и ФК Тирана завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе на стадион “Сусеси” в Белек. Двата тима изиграха изключително скучен мач. Единствената интересна ситуация дойде в 48-ата минута, когато Могуну пропусна да донесе победата на албанския тим. Играчите на Илиан Илиев не успяха да създадат нито едно сериозно положение пред вратата на Лика.

Началните минути на срещата бяха изключително спокойни. Първата интересна ситуация дойде чак в 16-ата минута, когато Мехди Фенуш получи шанс да стреля от дистанция, но опитът му не успя да намери целта. Секунди по-късно Георги Илиев овладя една топка в наказателното поле и шутира, но кълбото излезе в аут.

Капитанът на "моряците" разигра добре с Фенуш, вторият върна към Илиев, който стреля технично, но Лика улови. В последните секунди на първата част играч на Тирана пробва късмета си, но Иван Дюлгеров изби, при добавката нападател на албанците вкара кълбото в мрежата, но страничният съдия отсъди засада.

В 48-ата минута резервата Могуну направи изключителен пропуск. Това бе и най-добрата ситуация за гол в срещата до този момент. В 56-ата минута Николай Минков овладя една топка и шутира, но Лика отново спаси вратата си. При 0:0 завърши контролата между двата тима.

Черно море - ФК Тирана 0:0

Стартови състави:

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 23. Илиас Хасани, 8. Емил Янчев, 34. Кононго, 3. Ертан Томбак, 16. Петър Витанов, 21. Георги Илиев (к), 9. Мехди Фенуш, 97. Николай Минков, 44. Лъчезар Йорданов, 90. Мартин Минчев

Резерви: 88. Благой Макенджиев, 26. Иван Дичевски, 19. Илия Миланов, 99. Дани Кики, 22. Мариян Огнянов, 38.Аристот Ндонгала, 17. Мартин Костадинов, 29. Марек Кузма, 18. Атанас Зехиров, 6. Александър Цветков, 36. Румен Касабов, 33. Мирослав Енчев

ФК Тирана: 1. Лика, 17. Дока, 5. Туртули, 3. Каке, 28. Ерион, 6. Мавете, 13. Карабечи, 14. Дая, 11. Юнус, 7. Грека, 45. Нго

Снимка: chernomorepfc.bg